Stedentrip Londen, het het Rembrandt
o.v.v. wijzigingen 172 €
Londen, Verenigd Koninkrijk

Stedentrip Londen, het het Rembrandt

Accommodatie
Dit reisidee is gemaakt op: donderdag 23 juli 2020 - Vertrek : zaterdag 6 maart 2021
Ref ID: 1092593
Totale prijs o.v.v. wijzigingen 344 €
Dit reisidee is gemaakt op: donderdag 23 juli 2020 - Vertrek : zaterdag 6 maart 2021

Beschrijving

Over de bestemming

Londen, de bruisende hoofdstad van Engeland, is een wereldstad vol geschiedenis, cultuur en moderne energie. De stad staat bekend om iconische bezienswaardigheden zoals de Tower of London, Buckingham Palace, Big Ben en de London Eye, die samen een mix van historische grandeur en hedendaagse flair vormen. Wandelend door de straten van Londen ontdekt u naast historische monumenten ook levendige wijken zoals Covent Garden, Soho en Shoreditch, elk met hun eigen unieke sfeer en karakter.

De stad biedt een enorme verscheidenheid aan musea, theaters en galerieën, waaronder het British Museum, de National Gallery en het West End, waar wereldberoemde theaterproducties te zien zijn. Daarnaast zijn de uitgestrekte parken zoals Hyde Park en Regent’s Park perfecte plekken voor ontspanning en recreatie.

Of het nu gaat om geschiedenis, kunst, winkelen of culinair genieten, Londen nodigt bezoekers uit om zich onder te dompelen in een stad waar verleden en heden naadloos samenkomen.

Meer informatie

Inbegrepen diensten

06 mrt
Geselecteerd hotel:
2 Nachten
The Rembrandt 8,3 Heel goed
London - Op 1,7 km van het centrumBED & BREAKFAST 11 Thurloe Place Kensington, London SW7 2RS
CLASSIC TWIN ROOM, 2 TWIN BEDS
Met een verblijf bij The Rembrandt bevind je je centraal in Londen. Science Museum en Natural History Museum liggen op 10 min. lopen. Dit hotel ligt op 0,7 km van Harrods en op 1 km van Hyde Park.

Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een healthclub, een binnenzwembad en een bubbelbad. Andere voorzieningen in dit hotel in edwardiaanse stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.

Doe of je thuis bent in één van de 194 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben designer toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een (laptop)kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

Geniet van Britse gerechten bij Palette Restaurant, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice.

Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Londen? Kies voor dit hotel met 48 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 6 vergaderruimtes.
Totale prijs o.v.v. wijzigingen 344 €
Deze reis aanpassen
Controleer prijs
Dit voorstel bestaat uit
Bestemmingen 1
Accommodaties 1

Blijf op de hoogte van alle nieuwtjes